Çarşamba

Benefit Celabutante Make Up Kit -Makyaj Paleti

benefitvew7014Kopyala_zps23e4753d

Bir süre önce alıp  hem renk seçenekleri hemde portatiflik açısından sevdiğim bir palet oldu Benefit Celabutante.

benefitvew7017Kopyala_zps622a2f76

Soldan sağa paletin içinde bulunanlar Biri gül kurusu birde nude tonuna yakın hafif kahvemsi Benefit  ruj, bir adet gül kurusu Lip gloss, highbeam ve benetint. 2 adet far ise bol bigmentli krem ve altın kahve tonunda far. Allık ise bronz tondan oluşan meşhur Benefit Dallas.Aslinde içerik kartıda üst resimde var ama parlama nedeniyle çok net okunmuyor.

benefitvew7021Kopyala_zpsdace7df9

Bir süredir çantamdan ayıramadıklarım arasında o yüzden Benefit celabutente kiti seve seve önerebilirim, hediye olarak geldiği için fiyatları konusunda hiçbir bilgim yok, ilk fırsatta bu paletteki ürünlerden oluşan bir makyaj uygulamasını da sizlerle paylaşacağım. 

Herkese stressiz güzel bir gün diliyorum

benefitvew7018Kopyala_zps6b9ca551

benefitvew7023Kopyala_zpsfaa59496

4 yorum :

 1. Bu setleri bende çok beğeniyorum ama gözüme çok çok küçük görüyorlar sonra almaktan vazgeçiyorum.Bu sette diğerleri kadar küçük mü ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok küçük diil tatlım, gramaj olarak minikler gözükseler bile içerik olarak kolay kolay bitecek gibi değiller,ben alalı 3 ay olmuştur o minik rujları bile bitiremedim. Bence böyle kitler tam boylarını almadan önce fikir edinme açısından çok iyi oluyor.

   Sil
 2. Ayyy süepeeer yaa! daha 1 benet,fim bile yok :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynısından bulup getirttirebilirsem bu setin, sana hediyem olsun =)getiren arkadaşa bi soriyim yavrukuşum.

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: