Salı

Avonun Rujları ve Dudak Parlatıcısı

Aşağıda ki ürünleri ne zaman aldığımı bile hatırlamıyorum o kadar uzun zaman oldu yani .Ama pembe, kırmızı ve nude tonlarını çok sevdiğim için bunları paylaşmamak olmazdı.

Alttaki Avon rujların soldan sağa sırayla isimleri; Rainkiss Rose- Posy Pink- Wink
 Rainkiss Rose ve  Posy PİNK Fransada, wink ise Polonya da üretilmiş.
Avonun parfümleri de dahil bir çok ürününü kullandım itiraf etmeliyim ruj konusunda avonun rujlarının üstüne yok benim için. 
*Hafif kremsi yapıdalar ve sürümleri kolay
*Renk seçeneği oldukça fazla ve bir çok markaya göre fiyat olarak uygunlar.
*Şimdiki rujları nasıldır bilemiyorum uzun zamandır avondan ruj almadım. Bir kaç avon temsilcisinde denediklerimden yola çıkarsam, eski rujları daha kaliteli.
*Sağ kısımda rujların swatchları var sıralaması rujlarla aynı. Rainkiss rose gül kurusuna yakın açık bir ton, Posy Pink tam bir nude tonunda, wink ise şeker pembesi.
*Kalitesinden sürümünden sonra en önem verdiğim şeylerden biride ambalajı, kenarı çatlayan kapakları ve sıcaktan eriyen rujları hiç sevmiyorum, uzun zamandır kullanıyorum ve avonda ambalajla ilgili bir sorunum olmadı.

En alttaki Avonun eski glosslarından, çok fazla gloss tercih etmediğim için bitiremedim bir türlü.
*Polonyada üretilmiş.
*Elimdeki gloss ''Rosebud'' adında,  koyu pembe çikolota karışımı, dudakta çok koyu durmuyor.
*Yapışkanlık hissi yaratmıyor.
*Avonun diğer glossları gibi vanilyalı şekerli bir kokusu var, uzun zaman oldu ama hiç bozulma belirtisi göstermedi.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: