Pazar

Hafta Sonu Alışverişi (3) Morhipo'dan Sally Hansen Ojeler

Aslında son yaptığım morhipo alışverişinde 20 günden fazla beni bekletip ürünleri tedarik edemedik diyerek göndermemelerinden sonra morhipodan yüklü miktarlarda alışveriş yapmamaya özen gösteriyorum. Bu alışverişi de yapmazdım ama 20 tl lik hediye çekim vardı ve sally hansen ojelerini görünce kuponumu değerlendirmek istedim. 
Dün siparişi verdim 18.02.2012 de, ve 2 ojenin teslimat tarihine baktıkça gülüyorum, 01.03.2012, yani 12 gün gibi bir sürede tedarik edilip gönderilecek,
Morhipo da ki bu bekleme ve tedarik süreleri gerçekten çok uzun buna bir çözüm üretmezlerse müşteri kazanmaktan çok kayıpları olacak.

Sepetimin toplamı 25.16. tl tuttu, 20 tl lik hediye kuponum vardı ben 5.16 tl ödedim.
satın aldığım renkler Sally Hansen Salon Serisinden; * Bayrak Kırmızısı *Fuşya Pembe
umarım belirttikleri tarihten daha önce teslim ederler ürünleri ve 2 oje için 12 gün bekletip stokta yok gönderemiyoruz demezler bu defada.
Birçok kozmetik sitesine göre ojelerin fiyatlarını uygun tutmuşlar ben 12 tl den aşağı görmedim 10 küsür morhipo da , 12 gün nedir ki,beklerim ben diyorsanız bi bakın. sally hansenin el tırnak ve ayak bakımı ürünleride fiyat olarak uygun , sally hansenin ürünlerini ve fiyatlarını incelemek isteyenler için ; morhipo.com Tık Tık4 yorum :

 1. Şimdiden gle güle kullan şekercimmm :)

  YanıtlaSil
 2. Hay maşallah şekerim :)) Bayağı bir yoğun alışverili hafta sonu olmuş :)) Cüzdana kuvvet, var mı devamı ? :)

  YanıtlaSil
 3. Nasli_;

  sağol tatlım benim:)

  Nimo;

  nimomm var daha, çok müsrif bir kız olduğum ortaya çıkmasın diye devamını paylaşmaya korkuyorum. kıhkıhkıh:))

  YanıtlaSil
 4. Adsız10:29

  Güle güle kullan:)

  cosmopatra.blogspot.com

  YanıtlaSil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: