Çarşamba

Sık Kullanılan Bronzerlarımdan Biri; Joan Rivers BeautyJoan Rivers Beauty Sun Kissed Bronzer; bu bronzeri alalı uzun zaman oldu, sürekli de kullandım ama çiçeğinin şekli bile çok net o kadar kullanmaya azalmadı bir türlü. Beyaza yakın bir tenim olduğu için bu bronzeri kullanana kadar  bu tarz şeyler bende çamur gibi duruyordu. Bu üründen sonra bronzer kullanmaya başladım ve inanılmaz güzel bir ürün, ne çok ışıltılı nede çok koyu duruyor yüzde, beyaz tende  hiç yapay durmuyor. 
Bazen pembe allığın altına yüz hatlarımı belirginleştirmek için az bir miktar sürüyorum bazende tek başına kullanıyorum.10 gram oldukça uzun süre gidebilecek bir allık, zaten yapısı oldukça sıkı ve toz toz olmuyor bazı allıklar gibi.
USA de üretilmiş, Türkiye de satan bir yer görmedim, yurt dışından temin etmiştim ama şu an o kadar araştırmaya rağmen bu ürünü bulamadım. Bulursam stok yapacağım bronzerlar arasında.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: