Cuma

w7 Cabaret Make up Kit Huzurlarınızda!


Karton kutusuyla ve üzerindeki resimlerle w7 kalbinizi çalabilir ama içide dışı gibi kaliteli ürünlerle dolu. İngiltere menşeli bir marka Türkiye de çok fazla muadili yok ve maalesef pek bulmak kolay değil. Umarım ilerleyen zamanlarda w7 markası Türkiye de yerini alır.

  
Arka kısmı ve içinde yer alanların açıklamalarını okuyabilirsiniz. Soldakiler pudra sağdakiler allık ama  karıştırıp kullanıldığında çok hoş bir görüntü oluyor.Tamamını açtığınızda ise böyle görünüyor. Kapağındaki aynası da oldukça havalı ve makyaj yapılabilecek ebatta.

                                                    
                                                                   Allıklar


                                                     Bronzlaştırıcı pudrası ve normal pudrası Her bir bölmenin üzerinde  şeffaf folyoları var aynayı kirletmemesi için.

Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim bu resimlerden sonra krem rujlarını kullandım ve gerçekten harika renk ve nem veriyorlar.


                                                                           Flaşlı çekim


                                                                      Flaşsız çekim

Farları bol pigmentli kremsi yapıda ama yapış yapış değil. Resmi yaklaştırıp pigmentlerini daha iyi inceleyebilirsiniz. Far bazına gerek kalmadan uygulayabildiğim ender farlara sahip, daha önce w7 nin tekli göz farlarını kullanmıştım ama bu set içindekilerin renkleri gerçekten harika.


kolumda hiçbir baz krem vs. yok tek bir dokunuşta bu kadar yoğun pigmentlerle karşılaşıyorsunuz.


Allık ve pudraların tonları ise gerçekten harika mesela en sağdaki pembe gibi duran rujların olduğu bölümdeki pudra, açıkçası görünümüyle verdiği rengi görünce fazlasıyla şaşırdım. Açık tonlu duruyor resimdeki gibi aynen ama sürdüğünüzde pembe tonuna dönüşüyor. 
Krem rujların tonlarını göstermek isterdim maalesef ki  fotoğraf makinemin bataryası o kadar dayanmadı.

Yüklü bir Benefit alışverişi gerçekleştirdim bu hafta,  neler aldığımı merak ediyorsanız sürprizzz :), gelecek yazılarımda onları da sizlerle paylaşacağım.


Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: