Perşembe

Zoya Renew Nail Polish Rejuvenator ile Kuruyan Ojeleri Eski Haline GetirmeZoya renew nail polish'i geçtiğimiz aylarda  almıştım. Şeffat bir ambalajda, damlalık aparatıyla birlikte satılıyordu.


Bu ürün dışında Zoya anchor gibi ürünleri de barındıran tırnak bakım ürünleri bu seride mevcut. 


Alix Avien' in son çıkardığı shine plus serisinden olan ojelerimin bir kaçı haricinde geneli resimde gördüğünüz gibi dondu ve sürümü imkansız hale geldi.Küçücük şişedeki ojeyi açmak için bir kaç damla yetmiyor malesef. 5 damla kullandım.Sonuç olarak: 

*Aşağıda da gördüğünüz gibi ojeyi eski haline getirmede başarılı.
*Ama gel gelelim ben damlalık aparatı takılıyken kozmetik ürünlerimin olduğu bir kutuya koydum ve damlalığın kafa kısmındaki açılma yüzünden kozmetik ürünlerimin ambalajlarını bozup renklerini akıtmış ve içerisinde az bir miktar kalmış.

*Kalyon gibi kaliteli ve yerel markaları daha uyguna edinebiliyorken bir daha bu ürünü alır mıyım, açıkçası almam. Kalyonun oje çözücüsüyle ilgili denemelerimi ilerleyen yazımda sizlerle paylaşacağım.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: