Çarşamba

5 Kişiye Pastel'in Yeni Mucizesi Silky Dream Fondöten Hediye!!! 3 Mart Son GÜNKampanyamız sonlanmış ve kazanan 5 isim 4 Mart 2013 tarihinde burada açıklanmıştır:

http://makeuparfume.blogspot.com/2013/03/pastel-silk-dream-fondoteni-kazanan-5.html

Pastel'in yeni mucizesi ince yapılı ve kapatıcılığı yüksek fondöteni Silky Dream 'i izleyicilerimden 5 kişiye vermek istiyoruz. Öncelikle kampanya düzenlemem de bana destek olan Sofi Hanıma sevgilerimi ve teşekkürlerimi gönderiyorum. kampanya için sadece iki şart var, şartları yerine getirip forma bilgilerinizi girmeniz yeterli.


Yoğun istek üzerine kampanya erken bitirilecektir. katılım 3 MART 2013 de sonlanacak ve en kısa sürede kazananlar blogda ve diğer hesaplarda duyurulacaktır.

Katılım Şartlar:

1) Bloğumu sağ sütunda yer alan bu siteye katılın linkine tıkladıktan sonra açılan sayfayı onaylayıp izlemeye almanız. 

2) ''  #pastelsilkydreambenimolsun..............@pastelcosmetics makeuparfume.blogspot.com  ''  (boşluk kısmına fondöteni isteme nedeninizi kendi yorumunuzla yazmanız ve göndermeniz.)

3) Facebook ve twitter hesaplarımı izlemeniz zorunlu değil ama kampanya sonucundan haberdar olmak için takibe alırsanız memnun olurum.

https://twitter.com/makeUparfume 

https://www.facebook.com/MakeUparfume

**Fondöten tonunu kazananlar kendileri seçeceklerdir, Silky Dream Fondöten firma tarafından kendilerine ulaştırılacaktır.
***Son olarak gerekli bilgileri ve linkleri aşağıda yer alan forma doldurup göndermenizi rica ediyorum.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: