Salı

Kızarıklık Sorunu Olan Ciltlere Bioderma Çözümü!*Basın Bültenidir (Bu ürünün açık renk olanını bende kullanıyorum hatta daha önce bu ürünle ilgili yazımı burada sizlerle paylaşmıştım) Ürünle ilgili kullanıcı yorumumu yazdığım yazının linki: http://makeuparfume.blogspot.com/2012/11/bioderma-sensibio-ar-kzarklklarla-savas.html

 KIZARIKLIK SORUNLU CİLTLERE

BIODERMA ÇÖZÜMÜ!

Ciltte yerleşik kızarıklık sorunu yaşayan kadınlar için, hem kızarık sorununa karşı etkili, hem de kapatıcı ve güneşten koruyucu, 3’ü 1 arada kompakt ürün:
Sensibio AR Compact

Şehir hayatının getirdiği stres ve çevresel faktörler, son yıllarda  “kızarıklık” sorununun artmasına sebep oluyor. Ciltte bulunan kılcal damarların yüzeye yaklaşması ve kalması sebebiyle oluşan bu sorun  artık çözümsüz değil!
Günlük cilt bakım rutininize kolaylıkla adapte olabilecek formatla karşımıza çıkıyor. Bioderma; Sensibio AR Compact Light ve Tinted. Tercihinize göre 2 farklı renkte bulabileceğiniz ürün, hem kapatıcı özelliğiyle kızarıklığı anında nötralize ediyor, hem de içerdiği Rosactive patent® ile kızarıklığın sebebine karşı etki ediyor.
Aynı zamanda güneşin kızarıklığı artırıcı etkisine karşı, şehir koşullarında yeterli gelecek SPF 30 güneş koruması sağlayan ürün, cilt hassasiyetlerine karşı özenle formüle edilmiş.
•        Kızarıklığın önlenmesine yardımcı patent
Soya fasülyesi, Yeşil çay, GingkoBiloba
•       Kızarıklığın kapatılması ve nötralize edilmesini sağlayan, alternatifli renkli doku
• Açık renk 
• Altın renk
    Kızarıklığın artmasına sebep olan güneş ışınlarına karşı güneş koruması
SPF 30 UVA 16
•       Parfüm, renklendirici, koruyucu katkı maddesi içermez.

                                        10 gr, Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 69,50 TL

 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: