Çarşamba

Golden Rose Mineral Bronze Powder - Mineral Bronz PudraBeyaza yakın bir ten rengim olmasına rağmen bronzer kullanmayı daha çok tercih ediyorum. Golden Rose Mineral Bronze Powder 02 No ise pudra olarak belirtilmiş ama ben bu tür ürünleri genelde kontur amaçlı yada direkt allık şeklinde uyguluyorum....

 İki renkli olması, ışıltısının yoğun olmaması benim için bir allığı ideal kılan niteliklerden. Çok ışıltılı allıklar kusursuz bir cildin bile kusurlarını ortaya dökebiliyor bazen.Boyut olarak 13 gram, bir iki yılda bitecek gibi değil, açıldıktan sonraki ömrü 2 yıl olduğu için biraz rahatım :)

*İçerisinde paraben bulundurmadığı özellikle belirtilmiş. Bir çok üründe buna özellikle dikkat ediyorum.

Golden Rose mineral bronz pudra 02 benim gibi ne çok açık nede çok koyu tenler için ideal. Tozutmayan sıkı bir dokuya sahip. Allık yada bronzer uygulamada fırça olarak stipple brush kullanıyorum, daha eşit ve doğal bir görüntü oluşturuyor.

*3 Farklı ton seçeneği mevcut.

Nereden alabilirsiniz ? Golden Rose 'nin online alışveriş sayfası bir kaç gün önce satışa açıldı. Fiyatına ve diğer ürünlere bakmak isterseniz direkt linki : 
Golden Rose Mineral Bronze Powder Tık Tık


*Basın Ürünüdür.

8 yorum :

 1. canım ben sana boşuna güneş demiyorum parlamışsın yine :*

  YanıtlaSil
 2. Mineral pudraları seviyorum:) bronzlaşınca deneyebilirim:)) bu arada o ne güzellik o;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şımardım :)) çok teşekkür ederim Zuhalcimm

   Sil
 3. Adsız23:18

  ayy yanakları yerim<3

  YanıtlaSil
 4. Rengi cok guzel sanada cok yakismis:)

  YanıtlaSil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: