Salı

Turuncu Kasa ile Bütün Bioderma 'ları %40 İndirimli Alın!Dermokozmetik ürünleriyle cilde dost olan, benimde yıllardır severek kullandığım tüm Bioderma markalı ürünleri artık: 
 '' biodermakeup '' 
hediye çekiyle %40 indirimli olarak alabileceksiniz :)
%40 indirim için tek yapmanız gereken; alışveriş sepetinizin alt kısmında yer alan hediye çeki bölümüne üstteki  kodu yazmak.
Turuncu Kasa 'dan daha önce alışveriş yaptım. Oldukça yüksek fiyatlara eczanelerden alabileceğim ürünleri, böyle güzel indirimler sayesinde çok ucuza ve güvenli bir şekilde aldığım için Turuncu Kasa TıkTık sizlere önerebileceğim nadide siteler arasında.......
Bir çok dermokozmetik, kozmetik markayı içerisinde bulunduruyor ve diğer markalarda da stoklarla sınırlı çok güzel indirim oranları mevcut. Turuncu Kasa 'ya üye olduktan sonra kayıtlı mail adresinize indirimlerle ilgili bilgilerde geliyor  ve stoklar tükenmeden haberdar oluyorsunuz. 
Not: 
*%40 indirim kullandığınız için ürünlerin ''biobonus'' ları çıkarılacaktır.
* Kampanya stoklarla sınırlıdır, stok tükendiğinde %40 indirim de bitecek ve twitter hesabımdan ( @makeuparfume ) ve instagram hesabımdan ( @makeuparfum ) kampanyanın bittiğini sizlere haber vereceğim.

Herkese Bioderma 'lı günler diliyorum, mutlu alışverişler :)

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: