Çarşamba

Physicians Formula Airbrushing Kabuki Brush * Mineral Wear & Loose Powder *


Özellikle makyaj grubundan bir çok ürününü kullandığım Physicans Formula ürünlerinden ( Airbrushing Kabuki Brush ) da bugün sıra. Makyaj ürünleri kadar fırçalara da düşkünlüğüm yadsınamayacak bir hal aldığında bu şirin kabuki fırçayı da almıştım. Fırçamızın detaylı fotoğraflarına ve yorumlarıma geçersek;...........

 Normal kabuki fırçalardan daha tombul ve düz hatlı bir kabuki fırça. 

Hem toz yani mineral makyaj ürünlerini hemde sıkıştırılmış allık, pudra, bronzer tarzı ürünleri daha eşit, doğal ve kusursuz bir kapatma vadediyor ki bunu gerçekleştirmek için oldukça sıkı ve düz bir dokuya sahip.

Bütün bu nitelikleriyle de profesyonel ve günlük makyaj uygulamaları için oldukça ideal.Tüyleri yumuşacık ve şimdiye kadar kullandığım kabukilerden boyutu nedeniyle bir adım önde.

Eşit dağılım konusunda; şeffaf pudra (invisible powder) uygulamasında kullandım ve sonuç ışıkta ve fotoğrafa yansıyan görüntülerde renk dağılımı sorunsuz oldu. 

Allık ve bronzerlarda stippling brush olan daha dar hatlı  fırçalar kullandığım için bu fırçayı allık ve bronzlaştırıcılar üzerinde test etmedim henüz. İlerleyen günlerde kullanırsam detaylar kısmında ayrıca belirteceğim.

Henüz yıkayacak yada temizleme gerektirecek bir kirliliği olmadı o yüzden yıkanınca dökülme sorunu olur mu bilmiyorum.

Genel olarak Physicians Formula ürünlerine yetkili eczanelerden, online eczanelerden temin ediyorum, online alışverişlerde güzel indirimler, 3 al 2 öde kampanyaları da olunca sevdiğim ph ürünlerini kaçırmıyorum :) Bu kabu ki fırça da o indirimlerden birinde aldıklarım arasında.

İyi bir kabuki fırça arayışındaysanız gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir fırça. Bugünlük benden bu kadar.

* Herkese Sevgiler *

6 yorum :

 1. Fircanin iyi olduguna eminim ama en cok rengini sevdim:)

  YanıtlaSil
 2. bu fırçaya her görüşümde aşık oluyorum ve her seferinde bir şey çıkıyor alamıyorum ama artık alacağım sanırım ben de artık..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen benimde hep aklımdaydı canım :) en son dayanamayıp aldım, tavsiye ederim pişman olmayacağın bir fırça.

   Sil
 3. Allah'ım aşık oldum! bu ne tatlı bişey yaa benimde olmalıı :) gözün gibi bak buna canıım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tatlı dimi :) indirimde yeniden bulursam sana da aliyim, benden hediye olur Cansucum

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: