Perşembe

Sally Hansen Salon Manicure: * Right Said Red * No: 570 * Bayrak Kırmızısı


 İsim olunca numara olmaz  genelde ojelerde :) Hem numaralı hem isimli bu Sally Hansen Complete Salon Manicure serisinin ojeleri. No :570 ve asıl ismi '' Right said red '' Sanırım biz dilimize alışsın diye Türkçe ' sini de bulup yerleştirelim demişiz ki; '' Bayrak Kırmızısı '' da ismine ekstradan eklenmiş.Türkçe ismiyle görsellerde arattığımda çok fazla swatch bulamamıştım bu markadan ürün satın alırken. Genelde online alışveriş sitelerinde Türkçesi kullanıldığı için yabancı ismini ve nosu 'nu da eklemek istedim..........

Salon manicure serisinden 2 tane ojem var biri bu diğeride pembe tonlu. Diğer renklerini de Watsons mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fırça yapıları birazcık geniş, dar tırnak yapısına sahip olanlar pek sevmeyebilir ama benim gibi geniş ve orta genişlikte olanlar çok rahat sürüm sağlayabilir. Alt resimde de görüldüğü üzere 2. katta şişedeki tonu veriyor.
5 'li etkili oje olarak belirtilmiş ama bununla ilgili bir açıklama yapılmamış. Ayrıca oldukça hızlı kuruyor.


8 yorum :

 1. Muhteşemmmmmmmmmmmm!
  Eller tırnaklar zaten muhteşem, Sally Hansen tartışılmaz kalitede. Bir de ne enerjik bir fotoğraf olmus en baştaki bayıldım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin güzel bakan gözlerine kurban olurum :) Çok teşekkür ederim Fulyacım :**

   Sil
 2. renk çok güzel %50 indirimden almadığıma pişman oldum şu anda :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biliyorsun senin tırnaklarına hastayım ( Not: kocaman bir maşallah ) benden daha çok yakışacağına eminim tatlım :) Yılbaşında %50 yapsalar diğer renklerini alacağım :)

   Sil
 3. Sally Hansen'ın kalitesi tartışmasız. Kalıcılığı da çok çok iyi. Çok güzel durmuş ellerinde.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet surumleri ve hizli kuruma konusunda şahaneler ❤ çok teşekkür ederim canim ツ

   Sil
 4. Harika bir kırmızı. Gerçekten bayrağımızın kırmızısı kadar güzel. Tek kat sürmüyorum ben de genelde, iki kat çoğu zaman.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tek katta yabanci markalarin bazilari rengini vermiyor.orly nin cogu rengide 2 katta şişedeki rengini veriyor ツ

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: