Pazartesi

Alix Avien Trio Lipgloss * 3 Farklı Renk İçeren Dudak Parlatıcı & Swatch *


Bu gün ki konuğumuz çantada birden fazla gloss taşımayı sevenlere ama fazlada yer kaplamasın diyenlere gelsin :) Alix Avien 'in severek kullandığım bu 3  rengi de tek ambalajda buluşturan dudak parlatıcısının swatchlarını ve dudaklarımda ki duruşunu en alt fotoğraflarda ayrıntılı olarak görebilirsiniz........

Taşıma açısından büyük kolaylık, palet şeklinde olmadığı için çantada açılma sorunu da yok. 

Fırçası sünger uçlu, düz bir fırça olmadığı için eşit dağıtma konusunda kolaylık sağlıyori bu tarz fırçaya sahip glosslar bende her zaman bir sıfır önde. 

Bu arada bir kaç farklı rengi daha var bu lipglossların, resimlerde gördüğünüz; Alix Avien 3 'lü dudak parlatıcı 07 numara.

Yapış yapış da değil, renklerin canlılıklarını resimlerde görebilirsiniz :)Üçgen şeklindeki ambalajında, uygularken teker teker itebiliyorsunuz her bir glossu.Ortada ki renk biraz turuncu gibi durduğu için beni korkutmuştu ama çok güzel bir kırmızıya dönüşüyor dudaklarda.Her bir resmi farklı açılardan ve farklı ışıklarda çekmeye özen gösterdim ki renk geçişlerini daha iyi görebilmeniz için. 2 numara içerisinde altın renginde mikro ışıltılar barındırıyor ve ışıkta da gölgede de çok hoş duruyor.


Umarım günün yazısını keyifle okumuşsunuzdur. Herkese güzel, mutluluk dolu bir hafta diliyorum :)

4 yorum :

 1. güle güle kullan canım :))

  YanıtlaSil
 2. çok güzelmiş hepsi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim, daha güzelleri senin olsun canım benim :**

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: