Çarşamba

Maybelline Dare to Go Nude 24hr Color Tattoo Cream Eyeshadows | 100 Caramel Cool

 Krem göz farlarıyla hem kullanım pratikliği sağlayan hem de günü kurtaran Color Tattoo far serisine son olarak 2014 yılında satışa sunulan Limited Edition Maybelline Dare to Go Nude 24hr Color Tatto Cream Eyeshadows / Sınırlı sayıda üretilen krem göz farı koleksiyonu eklenmişti. Toplam 5 farklı rengi olan bu nude renklerden oluşan göz farı serinin isimleri şu şekilde :

* Pure Nude  ( 80 )              * Beige-ing Beauty ( 85 ) 
* Nude Compliment ( 90 )  * Sleek & Spice ( 95 ) 
* Caramel Cool  (100 )  

Benim en çok dikkatimi çeken Beige in Beauty - Nude Compliment ve Caramel Cool olmuştu. Burada Watsons 'larda satışta olan ve benim de yazısını daha önce paylaştığım:
 >>>> Maybelline Color Tattoo 35 On and on Bronze -  bu seride yer alan Nude Compliment e oldukça benziyor. Kullanıcı yorumlarıma ve normal ve ten üzerinde dağıtılmış swatchlarında da göreceğiniz üzere......................................Maybelline Color Tattoo Cream Eyeshadows | 100 Caramel Cool Kullanıcı Yorumlarım :

Oldukça güzel bir karamel rengi. Günlük makyajda, bir aydınlatıcı far ve krem far tüm günün göz makyajını kurtarıyor. Benim göz kapaklarım yağlı olmadığı için bu tarz krem formlu farlar çift renkli göz makyajı uygulamalarında göz farı bazı işlevi de görüyor. Ton olarak, çok parlak bir krem far olmadığı için krem bronzer aydınlatıcısı niyetine de kullanılabilecek kadar güzel bir renk ( tecrübeyle sabit ). 


Altta da göreceğiniz üzere, ten üstündeki swatchında tam bir bakır rengini andıran caramel cool, dağıtıldığında şahane bir bronza dönüşüyor. Limited edition / Sınırlı sayıda satışa sunulan bu krem göz farını şu an bulmak mümkün bilmiyorum. Olur da bulursanız kaçırmayın. 
*** Daha fazla paylaşım & uygulamalı fotoğraflar ve her türlü soru ve önerileriniz için beni buralarda da bulabilirsiniz  =>
Contact / Mail => 
* perfemma@gmail.com
*  sennur@makeuparfume.com
Mutfak & Yemek ve Yaşam Alanım => www.vanillasmell.com
Güzellik, kozmetik cilt bakımı Alanım => www.makeuparfume.com

6 yorum :

 1. bular türkiyeye geldi mi gelmedi diye biliyorum geldiyse heme alayım :-D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gelmedi İremim :( bunu Funda hanımdan almıştım.

   Sil
 2. Ay neden hep güzel şeyler gelmiyor buralara. :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende bu durumdan hiç memnun diilim; ya bir yıl kaç yıl sonra yada hiç gelmiyor. :(

   Sil
 3. Bi de yeşil boncuk gözlerde ne güzel durur bu renk <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bitanemm, bakan ve gören gözlerinden öperim ❤ :***

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: