Pazar

Normal yada Yağlı Ciltler için Önerebileceğim Nemlendiriciler


Molton Brown Vücut Losyonu-ultra smooth coco de mer Body Lotion;

ince yapılı kremsi kıvamda bir vücut nemlendiricisi molton brownun bu ürünü, çok kuru ciltlere nem açısından yeterli gelmeyebilir. kokusu sabun kokusu gibi, nemlendiricilerde ağır kokuları sevmeyenler için ideal.


La Essenza Line A;

Molton browndan daha etkili bir nemlendirici, yanaklarımda pütürleşme olmasın diye yüzümde de denedim, hafif bir canlılık veriyor.Bu üründe çok kuru ciltlere çok fazla uygun değil. kokusuz bir ürün.


Victoria's Secret Moisturizer Serisi(Blossoming Romance) ;

victoria's secretın ürünlerini çok seviyorum; çünkü kışın kuruyan,yazında sıcaktan normale dönen cilde bile nem verme konusunda çok başarılı ürünleri var. Koku konusunda farklı seçenekleri var ve nemlendiricilerin kokuları body splashlarıyla parfümlerinden daha kalıcı, sürdüğünüz anda buram buram kokusu gün boyu yıkasanız bile ellerinizde kalıyor. üstteki çanta boyu set içinden çıkanlardan, büyük boy satın almadan önce böyle set halinde çanta boyu olanlarını almanızı tavsiye ederim.


Nivea nemlendirici- Harmony Time Moisturizer; 

hafif yapılı kremsi bir ürün buda, gül kokusu çok baskın ve normal ciltlerle kuru ciltlerin kullanımı için daha uygun.

Nivea Happy Time Body Lotion;

oldukça hafif ama nem konusunda performansı oldukça yüksek, sürdüğünüzde enerji veren bir kokusu var.

Nivea Sos Care 24 hour;

içerisinde gliserin olmalı çünkü kaygan yapılı ama akışkan bir ürün değil, nem bombası ve muhteşem kokuyor. Neutregena Sostan sonra deneyip en memnun kaldığım ürünlerden. Kışın soğuktan elleri korumak için en ideal krem benim için.

En üstteki  ürün; Nivea erkekler için aftershave 3 kullanımlık ,traş sonrasında babam kullanmıştı, kokusu çok güzel. Sonrasında marketten büyük boyunu aldık.

3 yorum :

 1. Adsız21:57

  Nivea Harmony time dusjel´inin kokusu gayet güzel ; )

  YanıtlaSil
 2. evet vivacım:) bende kokusunu çok sevdim

  YanıtlaSil
 3. moltonları sevıyorum ıyuzden gıttıgım otellere sampuan vs gotrmuyorum basarılılar

  YanıtlaSil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: