Perşembe

LUXYBOX Şubat Kutusu ve Gelen Ürünler


Bugün itibariyle Luxybox kutum elime ulaştı.Öncelikle bana bu güzel kutuyu ulaştıran Tuğba Hanıma ve Luxybox ekibine çok teşekkür ediyorum. Gelir gelmez resimlerini hazırlayıp yayınlamak istedim.Görüldüğü üzere 2 kat kutu içerisinde teslim ediliyor.Hasar görmesi neredeyse imkansız. Daha önce bana gelen Luxybox kutusunu incelemek isterseniz yazısı burada tık tık

Yaklaşan sevgililer günü için kırmızı bant düşünmeleri iyi olmuş. Ojenin tam boy olmasına sevindim. Bir tek Peloid Çamur maskesi tek kullanımlık diğerleri bir müddet gider.


Gelelim içerisinden çıkanlara;


Nail trick su bazlı oje (PF 106); vişne çürüğü bi renkte, sürümü ve fırçası çok rahat yapısı da çok düzgün, diğer ojelerden en önemli farkı , asetonla değil istediğinizde tıpkı bi jelatin gibi kenarlarından tutup kaldırdığınızda tırnağınıza zarar vermeden soyulabilme özelliğine sahip bu yüzden çok sevdim.
Luxyboxın sitesinde diğer renk seçenekleri de var fiyatı: 16 TL


Down Under Natural's Fruit Kicks Nar ve avokado özlü nemlendirici etkili Duş Jeli; Çok yabancısı değilim bu markanın diğer çeşitleri de buda muhteşem kokuyor.Gelen deneme ürünü 60 ml boyutunda, tam boyu 350 ml ve Kanada üretim yeri.ve Türkiye ithalatçısı Selen Kozmetik.fiyatlarına bakmak isterseniz; Luxybox tık tık


Down Under Natural's Nude %98 Bitkisel İçerikli Güçlendirici Şampuan;Bu da duş jeli gibi harika kokuyor, şampuanlarını denemedim daha önce o yüzden denedikten sonra fikrimi söyleyebilirim.Tam boyu 350 ml ve Kanadada üretilmiş.Fiyatına bakmak için ;Luxybox tık tık


Beau Caire intensive Rich ;koyu yapılı bir nemlendirici deneme boyu 3 ml,


La Dione Spa Peloidin %100 doğal Yüz ve vücut Maskesi vardı kutu içerisinde onuda ilk fırsatta denemeyi düşünüyorum.deneme boyu 20 ml, kaynağı ise tuzla kaplıcalarından.


Genel itibariyle vücut ürünlerine ve cilt bakım ürünlerine ağırlık verilmesi beni memnun etti bu ay, ama arada allık pudra yada makyaj ürünleriyle ilgili çeşitleri de görmek çok güzel olur eminim.
Bu ay sonunda adresinize gönderilecek Luxybox kutularını tükenmeden almak için geç kalmayın, buradan siteye gidebilirsiniz. LUXYBOX Tık Tık1 yorum :

  1. Adsız22:40

    güle güle kullan hepsini dilerim memnun kalırsın..

    YanıtlaSil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: