Cumartesi

Acaba Bu Şık Kutunun İçerisinde Ne Var?siriusyildizi.com sayesinde tanıştığım bir marka olan Aviva , daha önce Sirius Mineral Allıklarından birine sayfamda yer vermiştim bildiğiniz üzere. 

Aviva 'nın  kokuları arasından bir süre severek kullandığım Carolina Herrera 212 Vip'in versiyonunu tercih ettim. Hem bildiğim bir kokuyla karşılaştırmak hemde yaz aylarında rahat kullanılabilecek kokulardan biri olması bu tercihimde önemli etkenlerden ikisiydi.
sitesini incelemek isteyenler için:
www.siriusyildizi.com

Yorumum:
*50 ml ebatında hem kutusu hemde şişesi oldukça şık ve iddialı, hem kendinize hemde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz güzel bir tasarıma sahip.
* Kokuda dikkatimi çeken en önemli şey; bir çok versiyon markada kokunun hemen uçup gitmesine rağmen  Aviva 'da gün boyunca kendini hissettiriyor olması, CH 212 viple olan benzerliği oldukça farkedilir. CH yi 4-5 saat sonra tazelemek durumunda kalırdım ama Aviva da bu sorunu yaşamadım.
                                                                                                                                           *Basın Ürünüdür.
                                 
                                                                                 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: