Pazar

Essence Lipstick No 42 - Fairytale Ruj


Essence Kiss Love 03 numaralı Fruitylicious 'dan sonra aldıklarımın içerisinde uzun zamandır swatchlarına bakıp aklımda kalan Essence 42 No Fairytale lipstick de vardı.
Essencenin rujlarının 16 farklı rengi olmasına rağmen Essence standında kalan sınırlı renkler arasından fairytale'yi bulabilmek bile büyük şans. Danışmanda en çok satılan renklerden birinin bu olduğunu belirtince ciddi ciddi kendimi şanslı hissettim :)Rengi ambalajında oldukça koyu duruyor lakin dudakta gördüğünüz üzere çok doğal duran bir pembe.
Kremsi ve daha çok lipbalm havasında bir yapısı var. Bu da sürümü kolaylaştırırken rujun kalıcılık süresini azaltıyor. Kalıcı olsun istediğimde genelde mat rujlar kullanıyorum. Ama bu ruju koyu durmasına rağmen doğal görüntü vermesi ve fiyatı açısından sevdim. Fiyatı: 6.95 TL


7 yorum :

 1. renk çok hoş..

  YanıtlaSil
 2. güzel duruyor hakkıkaten essence standlarına sınır oluyorum hıc aradıgımızı bulamayız cunku :) ondan alacagım varsada almıyorum gıcıgım ben baya yahu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) ahaha, bende The Balmda bulamıyorum, özellikle allıklar ve paletler hep bitmiş oluyor

   Sil
  2. Aynen katılıyorum.Ya boş bir stand ya da açılıp kurcalanmış ürünler :(

   Sil
 3. Adsız20:49

  rengi ne tatlıymış :) güle güle kullan

  YanıtlaSil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: