Pazar

Benefit Benetint (Rose) ve Posietint (Poppy-Pink) Lip & Cheek


Benefit'in meşhur sıvı allıklarından ikisi Benefit Benetint ve Posietint...Aldığım Benefit the Big 10 setimin içerisinde bulunan deluxe boy ürünlerden sadece ikisi.
Seveni çok, ama toz allık kullanmaya alışık ve sıvı allıkları kullanma konusunda sıkıntı yaşayanlara önermeyeceğim bir ikili. Benetint'i biraz fazla kaçırınca elma yanaklı bir görüntü oluyor. Doğal bir pembelik vermesi açısından her ikiside dudaklarda da kullanılabilen ürünler.

Benefit Posietint te yanağa uygulandığında çok fazla pembelik vermediği için bir nebze olsun doğal bir duruşa sahip. 

Her ikisinin de fikir edinmem açısından, aldığım setin içinden çıkmış olması güzel oldu. Ama tam boylarını almayı düşünmüyorum.

5 yorum :

 1. mineralli pudra kullan:)) daha sağlıklı :)) hatta hiç kullanma :)) böylesi daha sağlıklı :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Önerilerini dikkate alıcam Fatihcim :)

   Sil
 2. valla allıkla hıc işim olmadı dahaca kırmızı yanaklı bır tıpım zaten :D ama sıvısıda neymış yahu bende kullanamam sanırım boyle bırseyı ayrıca bızım kadınımız tozlarla bıle kendını japon bebeklere cevırelıyorlar bunla nolurlar bılemedım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahahah :) allıkları bitirebilmek için boca eden hatunlar çok kuzum, bende bronz ve şeftali tonlarında alllıklar kullanmaya özen gösteriyorum

   Sil
  2. bı araa yanaklarım kızarmayı bırakırsa bende mınerallı bısıy ortaya karısık yaparım azı karar cogu zararmıs :*

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: