Pazartesi

Garnier BB Krem Saf ve Temiz


Herkese merhaba! Bugün blogumun konuğu Garnier BB Krem Saf ve Temiz. Biliyorsunuz ki son yılların fenomen ten ürünü BB kremler. Özellikle yaz ayları yaklaşırken fondötenin ağırlığından kurtulmak isteyenler ya da günlük makyajında fondöten kullanmak istemeyenler için BB kremler iyi bir alternatif.

BB krem nedir diyenler için kısa bir açıklama yapmam gerekirse; Blemish Balm ya da Blemish Base olarak bilinen BB kremler aslen medikal bir ürün olarak, ameliyat ya da lazer uygulamaları sonrası hassas ciltleri iyileştirmek amaçlı geliştirilmiş. Ancak kapatıcı etkisi, sivilceler üzerindeki iyileştirici özelliği, kırışıklarla savaşması ve güneş koruması gibi artıları olması nedeniyle kozmetik bir ürün olarak da kullanılmaya başlanmış.

Garnier’in de ilk BB kremi çıktığında Türkiye’ye gelişini heyecanla beklemiştim. O dönemden bu yana piyasaya çıkan tüm versiyonlarını da denedim. Bugün inceleyeceğimiz son çıkan BB Krem Saf ve Temiz.

Benim de günlük makyajımda şahsi tercihim fondöten kullanmak yerine BB krem gibi daha hafif ürünler oluyor. Genellikle de bu tarz ürünlerden beklediğim özellikle hamilelik döneminde cildimde oluşan kırmızılıkları kapatmak.


Fotoğrafta gördüğünüz gibi Garnier BB krem bu kırmızılıkları başarıyla kapatıyor. Uzun vadede kalıcı etkisi olacak mı gözlemleyeceğim. İki farklı renk tonunda Light ve Medium olarak piyasaya sürülen BB kremin benim kullandığım rengi Medium. Çok açık tenli olanlar Light rengini tercih edebilirler. Zaten yüzünüze uyguladığınız andan itibaren cildinizin renk tonuna yakınlaşarak sanki hiçbir şey sürmemişsiniz gibi bir görünüm sağlıyor ve cildinize canlı bir görünüm kazandırıyor. Yani benim gibi uykusuz anneler için kurtarıcı diyebiliriz.

Benim için ürünün diğer bir artısı ise diğer BB kremler gibi yağlı bir his bırakmaması. Karma – yağlıya dönük bir cildim olması nedeniyle bir çok BB kremde gün içerisinde yağlanma problemi yaşıyorum ancak Garnier BB Krem Saf ve Temiz’de böyle bir problem yaşamadım. Geçtiğimiz gün doğum sonrası katıldığım ilk etkinlik olan barbekü partisinden sıcağa rağmen alnımızın akıyla çıktık. Garnier BB Krem Saf ve Temiz’in en önemli özelliği ise cilt problemleriyle savaşıp gözenekleri küçültüyor olmasıymış.

Genel olarak ben bu ürünü sevdim ve makyaj çantama attım.  Uygun fiyatına göre yüksek performansıyla tercih edebileceğiniz bir ürün.

Sizin BB kremlerle aranız nasıl? Yorumlarınızı bekliyorum…

İçerik: www.mission-beauty.net


Bir boomads advertorial içeriğidir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: