Salı

Urban Decay 24/7 Waterproof Liquid Eyeliner Review | Kullanıcı Yorumum


Herkese merhaba :) Bugün güne, daha çok pigmentli farlarıyla gönülleri fetheden Urban Decay markasına ait bir ürün yazısıyla başlamak istedim.  Kendisi yine bir göz makyajı ürünü olan: Urban Decay 24/7 waterproof Liquid Eyeliner..........

Eyelinera yeni başlayanlar ve çok hızlı hazırlanması gerekenler için jel içerisinde geniş fırçalı ürünleri tercih etmesini öncelikle öneririm. Urban Decay Eyeliner daha çok eli hızlı olanlar ya da hata yapılsa bile düzeltmek için zamanı olanlar için daha uygun bir fırça yapısına sahip. Ben eyeliner kullanmaya alışkın olmama rağmen daha çok jel yapılı ürünleri pratik buluyorum. 

Gelelim Urban Decay 24 / 7 Su Geçirmez Likit Eyeliner ile ilgili Kullanıcı Yorumlarıma:


 • İnce uçlu bir eyeliner olduğu için uygularken dikkat edildiği sürece taşırmazsınız. 
 • Oldukça siyah, akışkan ve uyguladığınızda hızlı bir şekilde kuruyan bir eyeliner.
 • Ambalajında hızlı kuruyup kenarlarında fazla bir topaklanma olmuyor. 
Tek kusuru : 5 - 6 saat sonra kuyruk kısmından itibaren eyelinerda hafif dökülmeler oluyor. Bu yüzden bitene kadar kullandım ve ince uçlu eyelinerlardan farklı markaları da deneyip bu kadar performans göstereniyle karşılaşmazsam Urban Decay 'ı yeniden almayı belki düşünebilirim. Onun dışında yenisini almayı şu an düşünmüyorum. 

*** Daha fazla paylaşım & uygulamalı fotoğraflar ve her türlü soru ve önerileriniz için beni buralarda da bulabilirsiniz  =>
Contact / Mail => 
* perfemma@gmail.com
*  sennur@makeuparfume.com

2 yorum :

 1. bu kadar ince bir liner bana göre değil tam keçe uçlularla rahat ediyorum ben...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet İremcim. Pek günlük kullanıma uygun değil.:*

   Sil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: