Pazartesi

Benefit BAD Gal Lash Rimel ve Eye Bright (Brighter&Badder)


Aslında rimel makyajda çok tercih ettiğim bir şey değil, çoğu zaman bir eyelinerla yetinirim. Benefit ürünlerine ilgim ise çok kısa bir süre önce başladı, nedeniyse beklemekten kurutmayı başardığım rimelleri çöpe attım ve benefitin bu iki ürününe şans vermek istedim.


Set halinde görüldüğü üzere, biri Benefitin meşhur rimeli Bad gal diğeride göz çevresini aydınlatmada kullanılan kalem formundaki eye bright.Ürünün eksileri:

* Ürünün kıvamı yapışkan, plastik havasında yani.
*Kirpiklerden öyle makyaj temizleyiciyle tek seferde çıkmıyor, çıkarmaya çalıştıkça topak topak plastik dökülüyor adeta.  her gün kullanıma pek uygun değil, göz çevreniz haşat olup kırışıklıklarda ki artışı görebilirsiniz.
* Kirpiklere volüm falan vermiyor. Uzun göstersin diyenler için pek tercih edilecek bir rimel değil.

Artıları:

*2 saat ağlasanız üstüne birde  bir kaç kez yüzünüzü suyla yıkasanız çıkmıyor :) O yüzden özel zamanlarda tercih edilebilir.
*Gözde hemen kuruyor ama ambalaj içinde kısa sürede donan rimellerden değil.Benefit Bad gal Lash 'ın kirpiklerimdeki duruşuna da yer vermeden geçmek olmaz.Tek kattaki duruşu; Benefit Eye Bright ise eğer high beam yada moon beam gibi aydınlatıcılarınız varsa ve göz çevreniz o kadarda koyu değilse gereksiz bir ürün kanaatimce.


Benim göz çevrem kuru ve  o yüzden akışkan ürünleri tercih ediyorum bu yüzden maalesef bunun göz çevremde ki duruşunu göremiyorsunuz, ama fikir edinmeniz için duruşunu göstermek için bileğimde uygulamayı tercih ettim.


6 yorum :

 1. Adsız21:49

  Eye Brighter kolay sürümlü mü?
  Güzel günlerde kullan Benefitlerini :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sürümü kremsi yapıda diil, pudramsı biraz canım. çok kuru göz altların varsa benim gibi, göz kremi sürmeden uygulama derim.Çok teşekkür ederim, öpüyorumm :)

   Sil
 2. benim gözaltım kuru,ürün çizgilere dolma yaparmı diye merak ediyorum sanırım denemem lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dolma yapmıyor cnm, çok kuruysa göz çevren, öncesinde bir göz kremi kullan yinede.

   Sil
 3. Adsız23:06

  maşallah Çok guzel duruYor cnm ıyı gunlerDe kuLLan.....

  YanıtlaSil

*** This is the only comment field . Please don't share your site link here. I don't publish comments that contain Link.
*** Lütfen, site linklerinizi paylaşmak adına yorum yapmayın; site linki içeren yorumları yayınlamıyorum: